субота, 30 січня 2016 р.

Івано - Франківському осередку НСКУ 15 р 12 04 2013 част - 1 та 2

    На зустрічі демонструвалися відеофільми, створені режисерами осередку: «Місто імені Франка», «Моє слово», «Портрети», «Родина Біленьких», «Осінь -- 2012».

    Після перегляду фільмів голова осередку Юліан Яковина почесними грамотами нагородив: обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І. Франка, директора кінотеатру «Люм'єр» Лідію Шкрібляк, членів об'єднання, журналістів.
    З вітальним словом до членів осередку звернувся заступник мера Івано-Франківська Михайло Верес та вручив Юліану Прокоповичу грамоту.
На закінчення зустрічі директор обласної бібліотеки Людмила Бабій подякувала творчому колективу Івано-Франківського осередку Національної спілки кінематографістів України та вручила Юліану Яковині квиток почесного читача бібліотеки. А на пам'ять про знакову подію у бібліотеці подарувала DVD-диск з історії 15-річної творчої діяльності об'єднання з архіву Юліана Прокоповича, згрупованого і підготовленого працівниками відділу літератури з мистецтва. Директор побажала всім здоров'я, наснаги і нових творчих здобутків.
    Запрошуємо бажаючих до перегляду книжкової виставки „Кінодраматургійне мистецтво Прикарпаття", яка триватиме до 20 березня 2013 року.
Довідково:
    Відеофільм «Місто імені Франка» -- перша частина документального серіалу „Франкове Прикарпаття" про все, що пов`язує Івано-Франківщину з іменем Каменяра.Автор-режисер Мирослав Бойчук, співавтори Роман Чорненький та Петро Гаврилишин.
    Фільм-портрет«Моє слово»--розповідь про Івано-Франківського письменника Степана Процюка. Режисер --Володимир Кукуруза, ОТБ «Галичина».
    «Портрети»--авторський відеофільм про творчу сім`ю Гутів з смт. Солотвино, Богородчанського р-ну, Івано-Франківської обл. Автор -- Юліан Яковина.
    Фільм-портрет«Родина Біленьких»-- про мистецьку родину Біленьких, яка в 1946 році була переслідувана сталінським режимом. Автор сценарію, режисер -- Василь Нагірний.
    «Осінь -- 2012» -- фільм про осінні барви Коломиї, на тлі яких постають творчі портрети подружжя Захарчуків, поета Андрія Малащука та художника Мирослава Ясінського. Автор -- Василь Нагірний.

Немає коментарів:

Дописати коментар